Agencja nieruchomości Żywiec, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości

Zakres działania firmy:


Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży nieruchomości: domów, mieszkań, działek gruntów, terenów inwestycyjnych, hal oraz wynajmie lokalu i obiektów przemysłowo-magazynowych.

Nabyte umiejętności i kwalifikacje:


Od 1994 roku zdobywamy doświadczenie w zakresie obrotu nieruchomościami, co w pełni wykorzystujemy w naszej bieżącej pracy zawodowej. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 11003 oraz ubezpieczenie OC.

Obsługa klienta:


Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i kompleksową obsługę formalno-prawną. Przygotowujemy dokumentację prawną, geodezyjną i administracyjną konieczną do przeprowadzenia transakcji.

Poprzez profesjonalną obsługę każdego klienta dokładamy wszelkich starań, by wysoki poziom naszych usług przyczyniał się do współtworzenia dobrego wizerunku pośrednika godnego zaufania i szacunku.

Z naszą ofertą wykraczamy także poza granicę kraju. Pomagamy cudzoziemcom oraz rodakom w nabywaniu i wynajmowaniu nieruchomości. Nasze oferty ukazują się w prasie oraz w Internecie przez co docieramy do szerokiego grona klientów.

* Współpracujemy z wieloma kancelariami notarialnymi oraz bankami.
* Pomagamy także w szybkim uzyskaniu kredytów hipotecznych oraz ekspresowym gromadzeniu niezbędnych dokumentów.
* Dysponujemy dobrą ofertą nieruchomości z terenu Żywca i Żywiecczyzny, a zasięgiem swojej działalności obejmujemy także Podbeskidzie

Preferujemy umowę na wyłączność, która gwarantuje profesjonalną obsługę oraz intensywną reklamę każdej sprzedawanej lub wynajmowanej nieruchomości.

Do naszego biura jest łatwo trafić, bo znajduje się nieopodal rynku w Żywcu przy ul. Kościuszki 4.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-16, w soboty na telefon +48 785 199 922 i +48 504 006 290.

Po uprzednim umówieniu się będziemy do Państwa dyspozycji także w innych godzinach, z niedzielą włącznie.