Agencja nieruchomości Żywiec, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 201A 150s

RODZAJ: Dom na sprzedaż
Dom z bali - posiadłość
LOKALIZACJA: Żywiec
CENA: 980000 PLN
POWIERZCHNIA: 205 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 3500 m2
LICZBA POKOI: 5
TYP KUCHNI: oddzielna z oknem
KONSTRUKCJA: drewniana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, energia elektryczna 230/400 V, woda z sieci, kanalizacja sanitarna, zbiornik ścieków, c.o. własne budynek, kominek


 

  • Budynek

OPIS SZCZEGÓŁOWY

ŻYWIEC - Dom wybudowany w 2000 roku z bali drewnianych (przeniesionych z 3 starych domów z Podkarpacia) o pow. użytk. 205 mkw., położony w urokliwym i zacisznym miejscu. W skład nieruchomości wchodzi dom, domek dla gości, piwniczka ziemna, drewutnia i garaż - wszystko położone na działce do wydzielenia o pow. ok. 3500 mkw. Dom kryty dachówką ceramiczną, okna nowe drewniane, podłogi z deski drewnianej. Media: prąd, wodociąg i kanalizacja miejska, tel. stacjonarny, instalacja alarmowa podłączona do monitoringu, gaz w drodze dojazdowej, ogrzewanie główne to kominek Spartherm z rozprowadzeniem i 3 grzejniki elektryczne.
 Skład: salon, 4 pokoje, 2 łazienki, 3 balkony, taras. Zagospodarowanie działki: wjazd przez drewniany most o nośności 22 tony, podwórze wyłożone naturalnym kamieniem, strumyk, sad, łąka z lasem, przed domem rośnie 100 - letnia lipa. Domek dla gości: zbudowany ze starego spichlerza, kryty starą czerwoną dachówką ceramiczną, z małym tarasem. Piwniczka: z kamienia i pustaka z przedsionkiem i sklepieniem łukowym z cegły, z prądem, temperatura wewnątrz przez cały rok 6 - 9 st.C. Garaż: z grubych bali drewnianych, kryty starą czerwoną dachówką ceramiczną, instalacja elektryczna i alarmowa. Stodoła: z XIX w. (również z Podkarpacia), na piętrze 1 pokój, na parterze 1/3 to pokój z oknami, reszta to klepisko, duży kojec dla psów, instalacja elektryczna i alarmowa, pokrycie to blachodachówka. Dojazd całoroczny drogą asfaltową. Możliwość zakupu całej ogrodzonej posiadłości o pow. 2,30 ha ze stodołą, z lasem dębowo - brzozowym (grzyby, jeżyny, poziomki) - za cenę 2 226 000 zł. Niesamowita lokalizacja, cisza i spokój, a jednocześnie 5 min. samochodem do centrum. 


OPIEKUN OFERTY

Aurelia Mieszczak - tel. 504 006 290, e-mail: nieruchomosci@daczalubinski.com

Powrót do listy