Agencja nieruchomości Żywiec, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 201A 309s

RODZAJ: Dom na sprzedaż
Luksusowy kompleks mieszkalny
LOKALIZACJA: Żywiec
CENA: 630000 PLN
POWIERZCHNIA: 150 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 450 m2
LICZBA POKOI: 7
KONSTRUKCJA: murowana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230/400 V, woda z sieci, studnia, kanalizacja sanitarna, gaz z sieci, c.o. własne budynek


 

  • Budynek

OPIS SZCZEGÓŁOWY

ŻYWIEC centrum - do sprzedaży kompleks: 1. Lokal pod działalność usługowo-handlową. 2. Piękny dom. 3. Lokal - 60 mkw.

Ad.1. Lokal usługowo-handlowy na parterze (2x25 mkw.) - wejście od głównej ulicy, dostępne wszystkie media, połączony z domem mieszkalnym. 
Ad. 2. Luksusowy z pełnym wyposażeniem dom z 2010 r. w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie media włącznie z gazem, dodatkowo tradycyjne ogrzewanie węglowe. Skład parter - salon, ładna kuchnia, piękna łazienka, wiatrołap; piętro - przedpokój, 4 pokoje, duża łazienka z wanną i prysznicem, z przedpokoju wyjście na taras o pow. ok. 60 mkw. Wszystko wykończone w wysokim standardzie.
Ad.3 Pod tarasem znajduje się duże pomieszczenie - ok. 60 mkw. z wodą, kanalizacją i ogrzewaniem gazowym, gdzie można wydzielić wg własnej inwencji ściankami działowymi planowane, np. pomieszczenie mieszkalne (np. pod wynajem) lub warsztat usługowy.

Całość położona na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 450 mkw.: altanka, huśtawka, grill oraz wiata na samochód. Nieruchomość godna polecenia z uwagi na wysoką jakość wykończenia i dobrą lokalizację.OPIEKUN OFERTY

Jan Lubiński - tel. 785 199 922, e-mail: jan.lubinski@daczalubinski.com

Powrót do listy