Agencja nieruchomości Żywiec, w sprzedaży mieszkania, domy, działki
SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości


OFERTA NR 201A 89s

RODZAJ: Dom na sprzedaż
Dom wielofunkcyjny dochodowy
LOKALIZACJA: Żywiec
CENA: 595000 PLN
POWIERZCHNIA: 235 m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 2015 m2
LICZBA POKOI: 8
TYP KUCHNI: oddzielna z oknem
KONSTRUKCJA: murowana,
INSTALACJE: energia elektryczna 230 V, energia elektryczna 230/400 V, woda z sieci, studnia, c.o. własne budynek, kominek, klimatyzacja, pompa ciepła


 

  • Budynek

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Żywiec - dom wielofunkcyjny dochodowy o pow. ok. 235 mkw., położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 2015 mkw. Pod wynajem na noclegi wykorzystywane jest obecnie całe przyziemie (kuchnia, 3 pokoje, łazienka, w-c) oraz piętro (4 pokoje, łazienka, w-c, duży przedpokój) - stałe obłożenie miejsc noclegowych.
Wysoki parter - zamieszkały przez właścicieli: przedpokój, salon z kominkiem i jadalnią - 40 mkw., sypialnia, kuchnia, spiżarka, łazienka, w-c. Na działce garaż wolnostojący z małym pokoikiem, łazienką i w-c - również zamieszkały przez najemców. Wejścia na każdą kondygnację są niezależne, a jednocześnie są skomunikowane wewnętrznie. Dochód z działalności jest znaczący. Media: prąd, wod-can miejska, własna studnia, co węglowe z podajnikiem + pompa ciepła. Grunt składa się z 2 działek. Na działce za domem jest wydane pozwolenie na budowę. Dostęp do rzeki, leżący w pasie wodnym kross rowerowy, kojąca nerwy zieleń - uatrakcyjniają położenie nieruchomości. Dojazd całoroczny drogą asfaltową.


OPIEKUN OFERTY

Jan Lubiński - tel. 785 199 922, e-mail: jan.lubinski@daczalubinski.com

Powrót do listy